Яку силу необхідно прикласти щоб рівномірно рухати в гору вагонетку масою 600 кг по естокаді з

кутом нахилу 20° силою тертя можна знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорнова Лиза.

Ответ:

Сила равна 2052 Н

Объяснение:

m = 600 кг

α = 20°

g = 10 Н/кг

Fтр = 0

-------------------

F - ?

-----------------

F = mg · sinα = 600 · 10 · 0.342 = 2052 (H)