З якою силою взаємодіють два заряди 5нКл і 10нКл,розташовані на відстані 5 см один від одного?


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметгареева Ирина.
Дано:
q1=5 нКл = 5*10^-9 Кл
q1=10 нКл = 10*10^-9 *Кл
r=5cм= 0,05 м 
Знайти F- ?
За законом Кулона:
F=k* q1*q2 / r^2
F= 9*10^9 * 5*10^-9*10*10^-9 / 2.5*10^-3= 180 * 10^-6 Н