Яка напруга на провіднику опором 2кОм якщо сила струму в ньому 2 мА?


Ответы на вопрос

Отвечает Девяткин Данил.
U=I/R=2кОм/2мА=2*10³ Ом/2*10⁻³А=10⁶В=1 МВ