Тіло кинуте вертикально вгору, впало на землю через 6 с. Яка початкова швидкість тіла? Яка

найбільша висота підйому тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
G=10м/с²
t=6c

Через 3с тіло досягло найбільшої висоти, швидкість на цьому етапі = 0

v=vo+gt
vo=v-gt
vo=0+10*3
vo=30м/с

S=vo*t+g/2*t²
S=30*3-5*9=45м

vo=30м/с, S=45м