Який тиск на дно посудини чинить шар гасу висотою 50 см. З якою силою тисне гас на дно посудини

площею 200см( квадратних) ( густина 800кг/м(кубічний)

Ответы на вопрос

Отвечает Герій Марічка.
Дано:
h=50 см
р=800 кг/м³
S=200 см
Знайти: р-? F-?
p=pgh=800×10×0.5= 4000 Па.
50 см=0.5 м.
F=p×S=4000×1=4000 Н.
200 см=1 м.