Шайба, пущена по поверхні льодового майданчика, зупинилася через 8 секунд після поштовху. якою була

початкова швидкість руху шаби, якщо коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0.05?

Ответы на вопрос

Отвечает Каспарова Эрика.
Fтр=ma; μmg=ma; μg=a; a=0,08*10=0,8м/с^2.

V=Vo-at; V=0; Vo=at=0,8*8=6,4 м/с - это ответ.