енергія зарядженого конденсатора 1,25 кДж електроємність конденсатора 4Ф . Визначити заряд на

обкладах конденсатора

Ответы на вопрос

Отвечает Тупкин Артёмий.
E=1.25*10^3 Дж     C=4 Ф    q=?
===
E=q²/(2*C)
q=√(2*C*E)=√(2*4*1.25*10^-3)=0.1 Кл
=============================