Хлопчик масою 50кг іде вздовж вагона потяга рухаючись зі швидкістю 2 м/с відносно вагона. Яким

може бути імпульс хлопчика відносно Землі,якщо швидкість руху потяга відносно Землі становить 20м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Анастасия.
С переводом трудно.
1) Если бежит по ходу поезда:
P=m*(V1+V2)=50*(2+20)=1100 кг*м/с
2) Против хода поезда:
P=m*(V2-V1)=50*(20-2)=900 кг*м/с