З яким прискоренням буде рухатись реактивний літак масою 50т, якщо сила тяги його двигунів дорівнює

95 кН?

Ответы на вопрос

Отвечает Лушпай Светлана.
Ускорение равно: а = F/m = 95*10³/50*10³ = 1,9 м/с².