реактивний літак з масою 6*10⁴ кг розганяється на злітній смузі.Яким є прискорення його руху,якщо

середня сила тяги двигунів літака становить 9*10 в 6 степені Н?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зощук Діана.

Ответ:

ma=Fт

6×10⁴×a=9×10 в 6

a=1.5×10²=150м/с²