Гас витікає з вертикально розміщеної крапельниці, яка закінчуються трубкою з внутрішнім діаметром

1,8мм. Скільки крапель утвориться з 1см^3 гасу за температури 20°C? Q=24мН/м. Густина гасу 800кг/м^3.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.
D=1.8*10^-3 м     V=10^-6 м3      σ=24*10^-3 Н/м     ρ=800 кг/м3     n=?
===
σ=F/L
F=m*g/n
m=ρ*V
L=π*d
n=ρ*V*g/(π*d*σ)=800*10^-6*10/(3.14*1.8*10^-3*24*10^-3)≈59
=============================================