Знайдіть силу струму в сталувому дроту,що має довжину 20 м і переріз 2ммквадратних ,якщо до нього

прикладена напруга 2,4 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Марданов Радмир.
Спочатку знайдемо опір R=p*L/s=0.1ом*мм²/м *20м/2мм²=1ом
I=U/R=2.4в/1ом=2.4а