На поверхні землі покаaauия барометра 103965 Па які показання барометра будуть на дні шахти

глибиною 480 м? 20 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Варкулевич Михаил.
P₁=103965 Па, h=480 м, p=1.2 кг/м^3, g=10 м/с^2;
P₂ - ?
p*g*h=P₂-P₁ => P₂=h*p*g+P₁=480*1.2*10+103965=109725 Па.