Фізика!!! Пожалуста помогите дуже треба! Через електролампочку за 6 хвилин пройшов заряд 180 Кл.

Визначити силу струму в лампочці. Будьласка напишіть дуже треба і СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
T=6*60=360 c    q=180 Кл     I=?
===
I=q/t=180/360=0.5 A
======================