На якій висоті перебуває гиря масою 5 кг, якщо вона має потенціальну енергію 0, 2 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.
Дано:
m=5 кг
Ep=0,2 кДж=200 Дж
g=10 м/с²
h-?
Так как  Ep=mgh , то h =Ep/mg,
h=200/5*10=4 м
ОТВЕТ:на высоте 4 м 
Отвечает Балдичева Полина.
Решение:
h=E/mg=200/50=4 м
Ответ: 4 м