На сталеву деталь повністю занурену у нафту діє виштовхувальна сила 20 Н. Яка виштовхувальна сила

діятиме на цю деталь у воді?

Ответы на вопрос

Отвечает Любишина Олеся.
F=pgv
P(нафти)= 800кг/м^3
20=800*10*v
V=20/8000=0,0025
F=1000*10*0.0025=25