Визначити об‘єм шматка скла повністью зануреного у воду якщо на нього діє відштовхувальна сила 2,5 Н


Ответы на вопрос

Отвечает Чагаева Луиза.
Дано:
Fв=2,5 Н
р=1000 кг/м³
Знайти: V-?
F=pgV;
V=F / pg=2,5÷1000×10=0.00025 м³