Люди!!!только 15 минут осталось, а у меня ещё одна задача, хелппппп Скільки потрібно витратити

теплоти, щоб 5 кг льоду, узятого при температурі —20°С, розплавити, а отриману воду нагріти до +15°С

Ответы на вопрос

Отвечает Кривонис Иван.
Q= Cл*m*(0-tл) + λm + Cвm(tв-0) = 2100 * 5 * (0+20) +340 000*5 + 4200*5(15-0) = 210 000+1 700 000 +315 000 = 2 225 000 Дж