Провідник довжиною 15см зі струмом силою 10А розміщений в магнітному полі,індукція якого

40мТл.Визначити роботу,виконану силою Ампера під час переміщення провідника на 20см

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Артём.
A=F*S=I*B*L*S=10*40*10^-3*0,15*0,2=12*10^-3 Дж