Електрична плитка за 30 хв. споживає 2 Мдж енергії при силі струму 5 А. Який опір плитки?


Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Виктория.
Э=P*t, P=U*I, U=Э/(I*t)=2e6/(5*30*60)=222 В (220В)