в посудині об ємом 2 л міститься кисень під тиском 1мпа.стінки посудини можуть витримати тиск

2мпа.Яку максимальну кількість теплоти можна передати газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Тетеревников Артём.
Маємо ізохорний процес V=constвнутрішня енергія газу дорівнює U=PVстан 1U1=P1Vстан 2U2=P2Vвся максимальна кількість теплоти буде направлена на зміну внутрішньої енергії ∆U=U2-U1=P2V-P1V=V*(P2-P1)=2*10^-3*(2-1)*10^6=2000 Дж=2кДж