Визначте, яку роботу виконає двигун за 25 хв, якщо при напрузі 220в сила струму в електродвигуні

2.25А , а ККД його 80 %

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Анастасия.
1)Знайдемо потужність, P=U*I, 220*1,25=275 Вт
2)Робота, якщо б ккд дорівнював 100%, A=P*t=275*(25*60)=412500
3) 412500* 0.8=330000=330 кДж-робота з урахуванням ККД