два паралельно з'єднані опори 1Ом та 3Ом. Обчисліть силу струму що проходить через перший опір,

загальну силу струму та напругу на кінцях цієї ділянки, якшо сила струму,що проходить через другий опір дорівнює 2А

Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.
Знаходимо напругу на опорах: U2=U1=I*R2=2a*30om=60в
I1=U1/R1=60в/10ом=6а
Iзаг=2а+6а=8а