На якій висоті кулька масою 25 грам має потенціальну енергію 0,5 до?


Ответы на вопрос

Отвечает Макуева Жанна.

Ответ:

Объяснение:

m=25 г. = 0.025 кг

Еп = 0,5  Дж

h = ?

Еп = m*g*h

h= Еп / (g*h) = 0.5 / (10*0.025) = 2 метра