Куля масою 10 г, що летить зі швидкістю 300 м/с, пробиває стіну. У результаті швидкість кулі

зменшилася до 100 м/с. Знайдіть роботу сил, що діяли на кулю з боку стіни.

Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Ибрагим.
По теореме о кинетической энергии:
A = Ek₁ - Ek₂
A = m*V₁²  / 2 -  m*V₂²  / 2 = (m/2)*(V₁²  - V₂²) =
= (0,010/2)*(300²-100²) ≈ 135 000 Дж    или    135 кДж