Платформа масою 150 кг рухається з певною швидкістю. Спортсмен масою 50 кг. наздоганяє платформу та

стрибає на неї , уналідок чого швидкість руху платформи досягає 3м/с. Визначте початкову швидкість руху платформи, якщо швидкість спортсмена в момент стрибка становила 3,6м/с. Срочно нужно.

Ответы на вопрос

Отвечает Седченко Эвелина.
Первоначальная сумма импульсов тележки и спортсмена:
po = 150*V+50*3,6 = 150*V + 180

Импульс системы после прыжка:
p1 = (150+50)*3 = 600

Приравниваем:
150*V + 180 = 600
150*V = 420
V = 420/150 =2,8 м/с