визначте опір крла в якому при силі струму 5 ампер протягом 10 хвилин виділяється 5 мегаджоулей

тепла

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Валерия.

q =  {i}^{2} rt
r =  \frac{q}{ {i}^{2}t }
=
 \frac{5 \times  {10}^{6} }{ {5}^{2} \times 600 }  = 333
В:333ом