За 5 с прямолінійного руху авто змінив швидкість руху від 10м/с до 72км/год. Визначіть прискорення

авто.

Ответы на вопрос

Отвечает Дарий Максим.
Дано: V0=10 м/с V=20 м/с t=5 c a-?
a=(V-V0)/t=(20-10)/2=5 м/с2