Визначити iмпульс фотона i довжину хвилi ультрофiолетового випромiнювання, фотони якого мають масу

2,05 х 10(-35) кг. Заранее спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Мешков Кирилл.
P=m*c=2,05*10^-35*3*10^8=6,15*10^-27 кг*м/с
L
L=h/m*c=h/p=6,62*10^-34/6,15*10^-27=1*10^-7 м