Джерело монохроматичного фiолетового свiтла створює випромiнювання частотою 7,5*10^14гц, а джерело

оранжевого - 5.0*10^14. Джерело якого свiтла випромiнює фотони меншоi енергii й у скiльки разiв?

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Юлия.

Ответ:

Объяснение:

дано v1=7,5*10^14 Гц

v2=5*10^14 гц

E1/E2- ?

E=h*v

E1/E2=v1/v2=7,5*10^14/5*10^14=1.5

E1> E2 в 1,5 раз