Під час рівномірного руху пішохід проходить за 10 с шлях 15 м. Який шлях він пройде, рухаючись з

тією ж швидкістю, за 2 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Волосевич Саша.
V=S/T=15/10=5/3 м/с- швидкість за 10 с.
S=T*V=5/3*2=10/3=3 1/3-шлях  який він пройде, рухаючись зі швидкістю 5/3 м/с за 2 с.