Мама дяді Федора,поспішаючи на Новий рік з міста до Простоквашено за годину пройшла на лижах 9 км,

що становило 40% Усього шляху. Яка відстань від міста до Простоквашено?

Ответы на вопрос

Отвечает Акинчиц Кристина.
Пусть расстояние Х км, тогда 40% от Х это Х*40/100= 0.4*Х. По условию составим 0.4*Х=9, откуда Х=9/0.4=22.5 км