Долаючи шлях від міста А до міста В, автобус за першу годину проїхав 0,34 усього шляху, за другу —

30% шляху, а за третю решту 135 км. Знайдіть відстань від міста А до міста В

Ответы на вопрос

Отвечает Паринова Даша.

Ответ: 375км

Пошаговое объяснение:

0.34 всього шляху - 34%

100 - (34% + 30%) = 36% - за третю годину.

135км - 36%

x - 100%

x = (135*100) / 36% = 375км (весь шлях)

Отвечает Несипбаев Ерхан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - (0,34 + 0,3) = 1 - 0,64 = 0,36часть пути это 135км

135 : 0,36 = 375км расстояние между А и В