Яка кількість речовини осяде на катоді з солі будь-якого двовалентного металу за 40 хв при силі

струму 4 А ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанов Эмиль.
Дано:
t = 40 мин = 2400 c
I = 4 А
F = 96485 кг/моль - постоянная Фарадея.
z = 2 - валентность.
________
υ - ?

 

Из II закона Фарадея:
υ = I*t / (F*z) = 4*2400 / (96485*2) ≈ 0,05 моль