Яку роботу виконує електролізу на шляху 1 км під час руху ешелону масою 3000 т, якщо сила тяги

становить 0,003 його ваги. Дякую!!

Ответы на вопрос

Отвечает Барчишена Виктория.
Вес электролиза:
P = m*g = 3*10⁶*10 = 30*10⁶ Н

Сила тяги:
F = 0,003*P = 0,003*30*10⁶ = 90 000 Н

Работа:
A = F*S = 90 000 * 1 000 = 90 МДж