Бір түзудің бойымен денеге үш күш әсер еткен: F1 =7 Н , F2 =2 Н, F3 =11 Н. Төменде келтірілген

шамалардың қайсысы денеге әсер еткен тең-әсерлі күші бола алмайды? А. 20 Н Б. 6 Н В. 2 Н. Г. 16 Н Д. 10 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Гобайко Арина.
А) 11 +2 + 7 = 20 H
Б) 11 + 2 -7 = 6 Н
В) 11 - 2 - 7 = 2 Н
Г) 11 - 2 + 7 = 16 Н

А вот Д) 10 H получить невозможно.