Металева кулька маэ 5•10^10 надлишкових електронив. Визначити заряд кульки


Ответы на вопрос

Отвечает Пергушев Кирилл.
По модулю:

q = N*e = 5*10¹⁰*1,6*10⁻¹⁹ = 8*10⁻⁹ Кл    или  8 нКл