Якою є довжина хвилі, якщо її період 4с, а швидкість її поширення дорівнює 16 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Алтаев Диас.
T=4 с
v=16 м/с

l (лямбда)=?

l=Tv=4 с * 16 м/с=64 м.
Отвечает Kun Mirage.
Дано:
v=16 м/с
T=4 с
Найти: λ
Решение:
1)λ=Тv⇒
λ=4*16=64м