Лінзи з оптичними силами 5 дптр і 2,5 дптр знаходяться на відстані 0,9 м одна від одної. Яке

зображення дасть ця система, якщо предмет розташувати на відстані 30 см перед першою лінзою?

Ответы на вопрос

Отвечает Разгон Алена.

D1=5 дптр D2=2,5 дптр l=0,9 м d1=30 см f2-?

D1=1\f1+1\d1⇒f1=d1\(D1d1-1)

f1+d2=l⇒d2=l-f1

D2=1\f2+1\d2⇒f2=d2\(D2d2-1)=(l-f1)\(D2d2-1)= (l-(d1)\(D1d1-1))\D2d2-1=(l(D1d1-1)-d1)\((D2d2-1)(D1d1-1))