Помогите срочноооо Брусок масою 2 кг має форму паралелепіпеда. Лежачи на 1 з граней він створює

тиск 1кПа, лежачи на іншій тиск 2 кПа, стоячи на третій тиск 4 кПа. Знайдіть розміри бруска

Ответы на вопрос

Отвечает Дроменко Вова.

p1=1000 Па p2=2000 Па p3=4000 Па m=2 кг a=? b=? c=?

===

p=F/S

F=m*g

S1=b*c=m*g/p1=2*10/1000=0.02 м²

S2=a*c=m*g/p2=20/2000=0.01 м²

S3=a*b=m*g/p3=20/4000=0.005 м²

S1/S2=b/a=0.02/0.01=2

b=2*a

S3=a*2a=0.005 a=√(0.0025)=0,05 м (5 см)

b=2*0.05=0.1 м (10 см)

с=S2/a=0.01/0.05=0.2 м (20 см)