Прямолiнiйний провiдник масою 2кг i довжиною 0,5м знаходиться в однорiдному магнiтному полi

перпендикулярно до лiнiй iндукцii поля. Якоi Сили струм повинен проходит по ньому ,щоб вiн висiв ,не падаючи?Индукцiя однорiдного поля 10Тл. А)0,25А Б)0,5А В)4А Г)2А

Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

Дано:

m = 2 кг

L = 0,5 м

B = 10 Тл

α = 90°

________

I - ?


Сила тяжести:

F₁ = m·g

Сила Ампера:

F₂ = I·B·L·sin α


Поскольку проводник не падает, то

F₂ = F₁

I·B·L·sin 90⁰ = m·g


Сила тока:

I = m·g / (B·L·sin 90⁰) = 2·10 / (10·0,5·1) = 4 А


Правильный ответ:
В) 4 А