Срочно решить задачу по физике... Прямий провiдник довжиною l =О, 1 м знаходиться в однорiдному

магнiтному полi з iндукцiею B=1 Тл. Кiнцi йоrо замкнуто гнучким провiдником, шо не знаходиться у магнiтному полi. Опiр цього електричного кола дорiвнює 0,4 Ом. Яка потужнiсть витрачається, якщо провiдник рухасться перпендикулярно лiнiям iндукцiї з швидкiстю V = 20 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Алина.

Ответ:

10 Вт

Объяснение:

U=B*V*L=1*20*0,1=2 B   P=U^2/R=2^2/0,4=10 Вт