Знайдіть температуру ідеального одноатомного газу, якщо внутрішня енергія 5 моль цього газу

дорівнює 20кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Rakhimov Azat.
U = i/2 vRT,
i = 3, т.к. газ одноатомный
U = 3vRT/2
T = 2U/3vR = (2*20*10^3) / (3*5*8,31) ≈ 321 К