Здайдіть силу з якою автомобіль масою 400 ег давить у верхній точці на опуклий міст радіус кривини

якого становить 80 м якщо автомобіль рухається зв швидкістю 20 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Ярунина Александра.

F = m * ( g - a)

a = v² / R => F = m * ( g - v² / R)

F = 4000 кг * (10 м/с² - (20 м/с)² / 80 м) = 20000 Н = 20 кН