За тиском 750 мм.рт.ст азот займає об'єм 6 л. Визначте тиск, який створів цей самий азот у посулині

об'ємом 5 л, якщо його температура залишається незмінною.

Ответы на вопрос

Отвечает Нагоев Денис.

p₁ = 750 мм.рт.ст; V₁ = 6 л; V₂ = 5 л. p₂ - ?

Процес ізотермічний, тому маємо: p₁V₁ = p₂V₂; 750·6 = p₂·5; p₂ = (750·6)/5 = 150·6 = 900 мм.рт.ст