За рiвнянням руху тiла х=20-4t Визначити момент час коли тiло буде в початку координат

Побудувати графiк залежностi x(t) для 10 с руху

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыза Таня.

 x = 20 - 4t

 x = x_{0} + v_{x}t

Дано:

 x_{0} = 20 м

 v_{x} = 4 м/с

 t_{0} = 0 c

====================

Знайти:  x(t_{0}) - ?

====================

Розв'язання. Тіло буде знаходитися на початку координат тільки тоді, коли його час дорівнює 0 с. Тобто:

 x(t_{0}) = x + v_{x}t_{0} = 20 + 4 \cdotp 0 = 20 м

Функція  x = 20 - 4t - графік пряма (графік дивіться у вкладенні).