Лiтак протягом 50 с рухався рiвномiрно зi швидкiстю 200 м/c Знайти: Пройдений шлях Знайти: Час,за

який лiтак пролетить з такою швидкiстю 100км

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

1. S = t*v = 50 * 200 = 10000 м = 10 км

2. S = 100 км = 100000 м , v = 200м/с. t = S/v = 100000/200 = 500 c