2. Літак летить на південь зі швидкістю 620 км/год відносно повітря крiзь повітряний потік, що

рухається на схід зі швидкістю 200 км/год. Який шлях відносно Землі пролетить лiтак за 30 хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.

Ответ: 325,7км

Объяснение:

Дано:

Vc=620км/ч

Vв=200км/ч

Vc⊥Vв

t=30мин=0,5ч

----------------

S-?

S=√(S1²+S2²)=√((Vc*t)²+(Vв*t)²)=√((620*0,5)²+(200*0,5)²)=325,7км