Потяг відійшов від станції і протягом 15с рухався рівноприскорено. Знайти шлях, пройдений потягом

за цей час, і швидкість його в кінці цього шляху, якщо відомо, що за 15-ту секунду потяг пройшов шлях на 2м більше, ніж за попередню.

Ответы на вопрос

Отвечает Веселов Евгений.

Ответ:

S=Vo*t+at^2/2

S=20*15+4*15^2/2=750m