Сила струму в горизонтально розміщеному провіднику, довжиною 20 см і масою 4 г, становить 10 А.

Визначте індукцію магнітного поля, у яке слід помістити цей провідник, щоб сила тяжіння врівноважувалася силою Ампера.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

L=0.2 м m=4*10^-3 кг I=10 A B=?

===

m*g=I*B*L

B=m*g/(I*L)=4*10^-3*10/(10*0.2)=0.02 Тл

=========================================